Search
Close this search box.

Rozhovor s 2. vicemiss Tattoo 2019 Kristýnou

Kristýna se umístila na krásném třetím místě při volbě MISS TATTOO 2019. Je jí 21 let, je nezadaná a pracuje v úspěšném salonu v centru Prahy.

Jak tě napadlo se přihlásit do Miss Tattoo?
Spousta lidí mi říkalo, abych to zkusila a jelikož mám ráda výzvy, tak jsem do toho šla a určitě nelituji.

Jak se ti celá akce líbila?
Celá akce byla plná super atmosféry, jídla, pití,  úžasných lidí, za mě rozhodně pecka!

Jak si užíváš pocit vítězství? A už se ozývají fotografové a media?
Moc to neprožívám, ale když se o tom někdo zmíní, tak mám velkou radost. Lidé od focení se ozývají asi stejně často, jako před soutěží.

Co vše máš vytetovaného?
Mám přes 40 tetování, takže bych tu byla hodně dlouho, kdybych to všechno vypisovala. Nejvíc si ale lidé všímají a ptají se na příbory, které mám vytetované na ruce. Značí to můj 5 letý boj s anorexií, který jsem úspěšně vyhrála. Dále mám vytetované věty, které napsali moje rodiče se sestrou. Jsou malé, ale pro mě nesmírně cenné. Také mám vytetovanou svou krevní skupinu, která už lékařům několikrát pomohla, když mě léčili.

Chystáš se na další tetování?
Na další tetování se chystám hned zítra. Bude to na nohu, která už se mi taky začíná hezky zaplňovat.

Jaký typ mužů se ti líbí?
Líbí se mi vysocí, hnědovlasí a potetovaní muži. Úplný ideál nemám, ale chlap si mě rozhodně získá podle toho, jak se chová a pokud mi voní. Sebehezčí chlap u mě nemá šanci, pokud mi nevoní a ještě ke všemu se chová jako hulvát.

Kdybys vyhrála milion, což bohužel u nás nebylo, jak bys ho utratila?
S takovým množstvím peněz bych rozhodně chtěla procestovat co nejvíce míst po světě. Také bych určitě nějaké částky věnovala nadacím, nemocnicím, útulkům – prostě tam, kde by bylo potřeba.

Co bys vzkázala slečnám, které se chtějí přihlásit na další rok?
Rozhodně není co ztratit! Nejde o život, takže žádný strach není potřeba. Je to super akce a kdo ví, třeba se právě i vám podaří vyhrát jako nám.

Kristýnu můžete sledovat na jejím instagramu zde: instagram.com/inked.txna