NEJBAREVNĚJŠÍ AKCE ROKU!

Přehrát video

23. International Tattoo Convention Prague se bude konat od 19. 5. do 21. 5. 2023 v Praze na Výstavišti v Malé sportovní hale. Jedná se o první a jedinou oficiální International Tattoo convention v České republice a není po Evropě mnoho tattoo shows, které se můžou pochlubit takovou dlouhou historií jako je ta naše pražská konvence. Jde o událost, kdy se sejdou nadšenci tetování, potetovaní i nepotetovaní a užívají si bzukot tetovacích strojků po celé tři dny. Čeká vás více než 170 tatérů z celého světa, Miss Tattoo, bondage shows, freak shows, djs, food zóna a další. To vše na jedné akci během tří dnů! Staňte se součástí a zažijte tu jedinečnou atmosféru.

Děti do 12 let zdarma. Jednodenní vstupenka: předprodej 350 Kč / na místě 400 Kč. Třídenní vstupenka: předprodej 650 Kč ú na místě 800 Kč. Na akci, vzhledem k povaze a hygienickým standardům, je zákaz vstupu psů i jiných zvířat.

Více než 170 tatérů z celého světa, hudba, Miss Tattoo, bondage shows, bondage workshop, freak shows, fashion shows, djs, food zóna a další. To vše na jedné akci a během tří dnů!

The 23rd International Tattoo Convention Prague starts from 19 May to 21 May 2023 in Prague. International Tattoo convention is the first and only international tattoo contest in the Czech Republic. There are not many tattoo shows in Europe that can boast such a long history as our Prague convention.

It is an event where tattoo enthusiasts, tattooed and non-tattooed, come together and enjoy the buzz of tattoo machines for three whole days. More than 170 tattoo artists from all over the world, Miss Tattoo, bondage shows, freak shows, djs, food zone and more. All this at one event in three days! Be a part of it and experience the unique atmosphere.

Children under 12 free. One-day ticket: advance sale 350 CZK / on the spot 400 CZK. Three-day ticket: 650 CZK in advance and 800 CZK on the spot.

Jsme rádi, že jste součástí!

Pražská konvence vznikla v roce 1998 a po několika ročnících v kulturním domě Barikádníků a následných šesti let ve sportovní hale na Slavii, se Tattoo convention usadila na Pražském Výstavišti. Celé ty dlouhé roky jsme se snažili změnit náhled obyčejných lidi na tetovaní, které bylo dlouho cejchem lidí z kriminálu a vyděděnců. Každý ročník má i svou Miss, volenou z řad návštěvnic akce přihlášených do soutěže, módní přehlídku, koutek pro děti, či jiné vyžití spojené s body artem. 

KONTAKT

Reservation/rezervace – shops and stands: 
CZ: +420 603 503 941, ENG: +420 602 355 610 / email: info@tattoo-convention.cz

Web info&reklama: produkce@tattoo-convention.cz
Vystoupení, food zone & další aktivity produkce@tattoo-convention.cz
Pořadatel ITCP: Pro-HA o.s., Za dálnicí 1329, Praha – Zbraslav

MAIN TEAM

Pavel (Prudy)

Hlavní organizátor, dělám vše, co je spojené s Pražskou konvencí
info@tattoo-convention.cz
Oblíbený film: Bohemian Rhapsody
Oblíbené jídlo: Italská kuchyně
Moje nejoblíbenější kérka: Všechny moje kérky
Čím si mě lidi dokáží získat: slušností, zodpovědností a sebereflexí

Monicorn

Social media, program manager, food zone, web, hlas lidu

instagram.com/mo_nicorn
produkce@tattoo-convention.cz
www.monikaaron.cz

Oblíbený film: Klub poslední naděje, Gran Torino, Vlk z Wall Street
Čím si mě lidi dokáží získat: otevřeností a smyslem pro černý humor

Ron (Big Ron)

Senior Executive Officer
Oblíbený film: Já padouch 3
Oblíbená kniha: Vše od Kmenty
Oblíbené jídlo: pizza
Moje nejoblíbenější kérka: dětí
Čím si mě lidi dokáží získat: když se mě neptají na kraviny
Čím jsi chtěl být jako malý: kosmonaut-popelář

Karel (Carlos)

Senior Staf
Oblíbený film: Magická hlubina
Oblíbená kniha: Hlava 22
Oblíbené jídlo: VAJCAAAAAA
Moje nejoblíbenější kérka: tak nějak všechny
Čím si mě lidi dokáží získat: úsměvem