Search
Close this search box.

Rozhovor s Evou: Miss Sympatie 2019

Evě bystě rozhodně netipovali její věk. Je jí totiž 45. Svým přístupem a povahou si titul Miss Sympatie rozhodně zasloužila!

Jak tě napadlo se přihlásit do Miss Tattoo?
Zúčastnila jsem se předloni, bez získání titulu, což nehraje roli teda. Ale hrálo roli to, že atmosféra i holky byly super a tak jsem si řekla, že to zkusím ještě jednou a vzhledem ke svému věku i naposled.

Jak si užíváš pocit vítězství? Ozvali se nějací fotografové?
Myslíte, že chce někdo fotit pětačtyřicetiletou ženskou? Pocit, že mi lidé poslali tolik likes k fotce a tím si mě zvolili za svoji miss sympatie, je nepopsatelné. Nejen moji kamarádi, ale i lidé, které vůbec neznám. Tímto bych jim všem chtěla moc poděkovat. Bez vás bych titul nezískala.

Prosím, prozraď tvůj recept na to, že vypadáš tak skvěle!
No popravdě nevím. Spíš jsem měla do 35 let dost těžký život. Holka ze samoty a ze statku, hodně těžké práce kolem zvířat a na poli. Potom mě manžel fyzicky týral a psychicky dostal na úplné dno. Řekla jsem si dost. Jsem žena a dokážu cokoli! Vždycky jsem byla soběstačná a život beru s úsměvem i v těch nejtěžších chvílích. Odstěhovala jsem se do Brna a začala se o sebe starat, oblékat se jako pořádná žena. Moc ráda se obklopuji mladšími lidmi, dávají mi chuť do života. Ráda se učím nové věci a chci vyzkoušet snad všechno. Myslím, že to není o věku, ale o vnitřním já a to moje je tak 17 leté.

Co miluješ na tvé práci na čerpací stanici? A chtěla bys změnu?
Miluju práci s lidmi, i když někdy je to vyčerpávající. Teď jsem skončila po 12 letech u jedné firmy a v srpnu odlétám s manželem žít do Karibiku na Kostariku. Potřebuji změnu, chtěla bych si udělat nějakou malou cestovku a otevřít si restauraci. Ale to je vše ve hvězdách, uvidíme, jak se aklimatizuji. Zatím zdokonaluji španělský jazyk a uvidíme. Důležité pro mě je, abych byla šťastná a spokojená v tom co dělám a může to být klidně sběr kávy, kterou je Kostarika vyhlášená.

Co vše máš vytetovaného?
Fuuu. Toho je hodně. Novu ve stylu retro a starých filmů. Břichove stylu kapely Iron Maiden, protože jsem jejich velkým fanouškem. Vlajka Kostariky – protože odtamtud je můj manžel a záda mi zdobí malba Alfonze Muchy a text písně Carmen od kapely Stromboli. Nejvíc pro mě znamená obrázek na rameni, který symbolizuje mou neteř Natálku a její 3 kamarádky, které před 7 lety tragicky zemřely při rally závodech. Rána, která se nehojí.

Chystáš se na další tetování?
Nemám to tak, že bych něco plánovala. Vždy to přijde samo s tím, co přináší život.

Jaký typ mužů se ti líbí?
Vzhledem k tomu, že můj muž je o 10 let mladší, tak mladší. Mám ráda skromné, hodné muže, kteří si žen váží. Hlavně žádný alkohol – s tím mám špatné zkušenosti z předchozích vztahů.

Co nejraději děláš ve volném čase?
V poslední době se věnuji výuce španělského jazyka. Jinak se ráda podívám na hezký film, ráda plavu a jezdím na kolečkových bruslích, poslouchám dobrou hudbu a tancuju doma před zrcadlem.

Co bys vzkázala slečnám, které se chtějí přihlásit na další rok?
Hlavně si na nic nehrajte a nezapomeňte, že nikdy není pozdě!

Evu můžete sledovat i na jejím instagramu zde: instagram.com/evikcunas