Search
Close this search box.

Rozhovor s 1. vicemiss Tattoo 2019 Annou

Anně je 27 let, vystudovala Zemědělskou univerzitu a nyní je na mateřské dovolené – má dvě děti a je šťastně vdaná. A nás okouzlily nejen její tetování, ale i pihy a zrzavé vlasy.

Jak tě napadlo se přihlásit do Miss Tattoo?
Přemýšlela jsem o tom už několik let. Mám ale hroznou povahu – jsem introvert, stydím se, nevěřím si, i když mi lidé kolem říkají, že jsem zajímavá, že bych s tím mohla něco dělat. No tak jsem si řekla, že to zkusím tak, že se přihlásím do Miss Tattoo.

Jak se ti celá akce líbila?
Akce se mi líbila moc. Holky byly fajn, porota i moderátoři příjemní a určitě jsem ráda, že jsem si to vyzkoušela.

Jak si užíváš pocit vítězství? 
Druhé místo je krásné, byla jsem z toho hodně dojatá, ale už je to za námi a já zase žiji běžný život.

Co vše máš vytetovaného?
Začala jsem v 16 letech a tehdy mě nejvíc inspirovala hudba, takže mám Boba Marleyho, Jimiho Hendrixe, Johna Lennona s Yoko Ono (je to kresba přímo od Lennona) Pak jsme se s manželem přestěhovali do Prahy a pořídili si dva kocoury a protože jsem zvířata studovala, chtěla jsem jich mít i foma hodně, takže jsme si pořídili i králíčky. Takže hodně mých tetování jsou zvířátka. Pejsek, liška, panda, želva, mýval, lenochod. Každé zvíře něco znamená a symbolizuje nějakou životní událost.

Králíčky už nemáme, takže celý rukáv patří jim a je hodně barevný. Je to šťastný svět, kde teď žijí. Přes celá záda mám strom života. Nad ním obrázek mého tatínka s názvem People for peace.

Další etapou tetování je moje rodina a děti. Syn se narodil s těžkou srdeční vadou, takže mám na místě srdce jedno vytetované – s datem operace a textem „to nejsilnější srdce má nejvíce jizev“.

Jedno z posledních tetování je taková linie, která vede přes půl těla, přímo nad pupikem se dělí na černou (smutek, strach, smrt a další špatné zkušenosti) a barevnou polovinu (optimismus, víra, krása). Mám toho opravdu hodně, že to je na dlouho a nejde vše vyjmenovat.

Chystáš se na další tetování?
Samozřejmě že se chystám. Bude to zezadu na nohu, text k obrázku co již mám (VÍRA)

Kdybys vyhrála milion, jak bys ho utratila?
Stavíme baráček, takže bych koukala tímto směrem anebo bych manželovi splnila sen a koupila mu Teslu.

Co bys vzkázala slečnám, které se chtějí přihlásit na další rok?
Vzkázala bych, ať se nebojí a určitě to zkusí. Je to dobrá zkušenost a pro slečny, které se chtějí ubírat například směrem focení, to může být dobrý začátek jak se ukázat.