Search
Close this search box.

Zažijte kompletní péči o Vaše Tetování s Bepanthenem!

Přicházíte na 24. ročník Tattoo Convention Prague a hledáte ty nejlepší produkty pro péči o Vaše tetování? Neztrácejte čas hledáním, Bepanthen Tattoo má pro vás ideální řešení!

Představujeme vám Bepanthen Tattoo mast a Bepanthen Tattoo mycí gel – speciálně navržené produkty pro krásu Vašeho tetování.

Proč si vybrat Bepanthen Tattoo?

Je dermatologicky testovaný na tetované pokožce. Bepanthen je uznávaná značka s více než 75 lety zkušeností v péči o pokožku. S jednoduchým použitím a příjemnou texturou jsou Bepanthen Tattoo mast a Bepanthen Tattoo mycí gel vhodné pro nová tetování i pravidelnou péči

Bepanthen Tattoo mast

Složení s panthenolem vytváří na pokožce ochranou transparentní vrstvu, která hydratuje a pomáhá regenerovat a udržovat ochrannou kožní bariéru a díky svému složení umožňuje pokožce dýchat přes transparentní vrstvu masti.

Bepanthen Tattoo mycí gel

Speciálně vyvinutý mycí gel pro potřeby tetované kůže. Jemně čistí tetovanou pokožku, pomáhá udržovat přirozenou úroveň vlhkosti pokožky a ochrannou funkci kožní bariéry. Má pH šetrné k pokožce. Je bez parfemace, bez barviv a přidaného alkoholu. Zároveň neobsahuje mýdlo.

Bepanthen Tattoo a Bepanthen Tattoo mycí gel jsou kosmetické přípravky.
CH-20240410-30