REGISTRATION FORM 2024

International Tattoo Convention Prague 2024 registration form for artists / studios

CZ: Vyplňte registrační formulář a my vám po jeho odeslání zašleme na email všechny potřebné podklady, ceny a informace k dokončení registrace. Tento krok – tedy vyplnění formuláře – je ke sdělení všech informací potřebný. Vyplňte prosím všechna okénka a přikládejte všech 5 fotografií. 1 Fotka nesmí mít více než 1 MB, jinak se formulář neodešle, prosíme, kontrolujte. V případě, že fotky nepřiložíte nebo nenapíšete nějaké info, není možné se zpětně obracet na Tattoo Convention a chtít upravit zapsání studia u nás na webu či na sociálních médiích – použijeme info, které najdeme online a to samé fotografie. Prosíme, dbejte na správnost vyplnění formuláře. Pokud přihlašujete pod jednou registrací více umělců v jednom stánku, přiložené fotografie pojmenujte dle jmena tatéra, ať máme jasno při psaní prokliků na webu i označování na social. Informaci ohledně ceny za místo obdržíte do několika dnů po odeslání formuláře. Cena se odvíjí od počtu lidí na stánku, velikosti. Vždy je nutné obsadit místo na celé tři dny. Základní rozměr boxu je 4 x 2 m a vejdou se zde 2 tatéři. Děkujeme za pochopení pravidel a instrukcí a těšíme se na vás!

ENG: After submitting the form, we will confirm your registration and send you more information including prices and next steps. Please, don’t forget to fill in all the fields. 1 photo max 1 MB, please, upload 5 photos for your future presentation on our web and social media. The price depends on the number of people at the stand, the size. It is always necessary to occupy the place for the full three days. Thank you.


  - - - -
  Billing Information / fakturační údaje:

  - - - -
  Contact / Kontaktní údaje:

  - - - -
  About / O vás:

  - - - -
  Portfolio / Ukázky práce:
  Please, upload bellow ("vybrat soubor" button) your 5 works for promo of your studio on our website
  Prosím, nahrajte 5 vašich ukázek prací, které budou sloužit pro prezentaci vašeho studia na našem webu.
  (Please use formats: .jpg, .jpeg, .png in normal or high quality - max. 1 MB one photo)

  !!! Please, after submitting the form, please wait max 3 working days and we will send you confirmation and more info. Please also check the SPAM folder in your email. Thank you.

  !!!Prosím, po odeslání formuláře, vyčkejte max 3 pracovní dny a my vám pošleme potvrzení a více info. Prosíme, kontrolujte také složku SPAM ve svém emailu. V případě jakýkoli dotazů či potvrzení volejte 603 503 941. Děkujeme.

  - - - -
  If you have any problems with this form, please write here: produkce@tattoo-convention.cz
  Pokud máte problém s registračním formulářem, napište prosím na tento email: produkce@tattoo-convention.cz