Search
Close this search box.

ROZHOVOR s Hankou > Miss sympatie 2023

Rozhovor s Hanou Trachtovou (41 let), maminkou čtyřleté princeziny, která se stala MISS SYMPATIE ve volbě  Miss Tattoo 2023. Kdy začala s tetováním, co jí vadí na současnosti a co by doporučila holkám, které se do Miss Tattoo budou chtít také přihlásit? Víme – čtěte!

Ahoj! Děkujeme za tvůj čas! Jak vzpomínáš na volbu Miss Tattoo 2023?
Hanka: Ahoj, díky za oslovení. Přihlásila jsem se do Miss Tattoo, protože jsem si chtěla nastavit laťku zase o kousek výš a zkusit, zda se v mém věku ještě nějak, někam a někde můžu vůbec prezentovat.. Bylo to napětí, ale to zmírnilo množství sympatických a fajn holek, které jsem pouznala. A nejen tedy další účastnice – i spoustu dalších fajn lidí kolem Tattoo Convention. Díky za to, že jsem se mohla zúčastnit a za tolik hlasů, které mě poslaly až tam na to pódium před tolik lidí. Byl to fakt zážitek!
Hani, kolik máš tetování? A kdy jsi začala?
Hanka: To už jsem přestala počítat! Mám toho hodně, ale místo ještě mám a tak si nějaké teď nadělím – prřes podzim a zimu budu pokračovat. Vlastně i na jaře a v létě. Prostě dokud bude místo! A začala jsem v 21 letech.
Jak moc stresová pro tebe Miss Tattoo byla? A šla bys do toho znovu?
Hanka: Nebylo to ani tak stresové, jako spíš takové napětí… A taky zábavné. Kdybych byla mladší, šla bych do toho znovu, teď už ne.
Raději potetovaný chlap nebo bez kérek?
Hanka: Hele, potetovaný, nepotetovaný, hlavně ať má v hlavě, postará se když je to třeba a miluje nás. Taky bude fajn, když se ze všeho hned neposere a umí řešit problémy… A takovýho mám! Takže jestli má kérku je to poslední, na co koukám. Můj muž neměl žádnou ještě před třemi lety a dnes má celá záda, rukávy a začíná nohy – takže vlastně mám parťáka.
Co si o tobě lidé většinou myslí, ale není to pravda?
Hanka: Není to teda většinou, spíš poprvé a něco z poslední doby, bohužel… S mužem nás pobavilo vyjádření – po více jak třech letech známosti a pomoci – že jsem „Toxický a nevyrovnaný jedinec“.. Ale jak se to říká: „Co o tobě povídají druzí nevypovídá nic o tobě, ale o nich samotných“ . A v tomto případě to opravdu sedí na 100 %!
Co na sobě máš nejvíce ráda a co naopak nejméně?
Hanka:
Možná bych nemusela být tak důvěřová. A taky jsem někdy až moc tvrdohlavá. 
Kdo tě v životě nejvíce ovlivnil?
Hanka:Moje dcera – moje vysněná a vymodlená dcera! Stala jsem se mámou a to je změna.. 

Jaký je podle tebe největší problém lidstva?
Hanka: Možná bychom měli začít tím, že by se každý měl starat sám o sebe, zamyslet se nad svými činy, než začneme soudit ostatní. Také jsme se k sobě zapomněli chovat zdvořile a s úctou. A chybí mi upřímnost. A také ta současnost. Koukáme do telefonů. Koukáme do nich za jízdy, za chůze, v posteli, na záchodě, ve vaně, prostě všude… Přestáváme si vážit maličkostí. Naše děti vyrůstají jinak než my – v uspěchané době plné technologií. A také mi přijde, že jsou všichni stále nespokojení…

Jakou bys dala radu holkám, které se chtějí také na Miss Tattoo přihlásit? Doporučuješ i nějakou přípravu?

Hanka: No, když se chceš přihlásit, tak se přihlaš! Žádná příprava, prostě si to užij!
Jak probíhal casting?
Hanka: Tyjo, já to nemám s čím srovnávat, nebyla jsem na žádném castingu. Před Miss Tattoo na Výstavišti se finalistky sešly na focení. 
Na místě (v Lucky Hazzard), kde probíhalo focení, jsem se cítila dobře, hezké místo, fajn přivítání i atmosféra. A jelikož nefotím profesionálně, trochu mi trvalo se uvolnit a natočit medailonek bylo také takové křečovité, ale nakonec byl výsledek super. Tým lidí kolem Tattoo Convention dělá legrace a snaží se vás uvolnit, vše maximálně zjednodušuje, aby to holky neměly náročné.
Děkujeme za rozhovor!
Hanku můžete sledovat na INSTAGRAMU ZDE >
Partnera Miss Tattoo Lucky Hazzard zase ZDE >
A nezapomeňte sledovat i TATTOO CONVENTION PRAGUE NA INSTAGRAMU >