Search
Close this search box.

ROZHOVOR 2. VÍCEMISS TATTOO 2023

Rozhovor s Kristýnou Krausovou (25 let), Senior HR Advisor pro americkou společnost, která se stala 2. VICEMISS TATTOO 2023. Kdy s kérkama začala a jak pokračuje? Víme a dozvíte se to i vy v článku!

Jak vzpomínáš na volbu Miss Tattoo 2023?
Kristýna:
Přijde mi, že už se to stalo strašně dávno. Ale mám na soutěž jen dobré vzpomínky a beru to jako jednu ze životních zkušenosti. 
Kolik máš tetování, kdy jsi začínala a jaké jsou plány?
Kristýna: To asi nejde úplně počítat. Třeba pokud počítáme hrudník jako 1, tak jich mám cca 25. Další nejbližší termín mám teď v půlce listopadu, kde plánuji dokončit černý rukáv a pak se vrhnu na barevnou nohu.
Kdy tě napadlo se přihlásit do Miss Tattoo?
Kristýna:
To je už dávno, třeba už v 17 letech, ale počkala jsem. Poprvé jsem na Tattoo Convention viděla reklamu v časopisu MOMAG, který byl v tatérském studiu.
Jak moc stresová pro tebe Miss Tattoo byla? A šla bys do toho znovu?
Kristýna:
Stres jsem určitě neměla. Přihlásila bych se znovu kvůli tomu vystoupení z komfortní zóny. 
Co se ti na volbě Miss Tattoo líbí nejvíce?
Kristýna:
To, že se sejde podobná sorta lidí jako jsem já.
Raději potetovaný chlap nebo bez kérek?
Kristýna:
Kérky! Ale většinou jsem měla na potetovaný smůlu, jelikož to byli blbci, ale to spiš byla smůla obecně a kérky v tom, že je někdo blb, nehrály roli.
Co si o tobě lidé většinou myslí, ale není to pravda?
Kristýna: Podle vzhledu, že budu namyšlená. A kdo mě zná ze sociálních síti, tak si mysli, ze jsem větší extrovert.
Co na sobě máš nejvíce ráda? A co naopak ne?
Kristýna: Po povahové stránce mám ráda na sobě jednu určitou vlastnost a to je moje potřeba opečovávat druhé.. Jsem taková starostlivá… Naopak se mi nelíbí to, jaký jsem nervák a hlavně i kvůli maličkostem. Co se týče vzhledu, tak sem tam mě nastvne nějaký pupínek.. Jo a nelíbí se mi moje nohy… Jinak jsem docela spokojená. 
Kdo tě v životě nejvíc ovlivnil?
Kristýna: Takových lidí je víc: můj učitel dramatické výchovy, moje bývala šéfová i spousta autorů. Ale jestli tedy musím vybrat jednoho, tak to byla moje babička, která ve mně od malička probouzela kreativitu, lásku a radila mi, jak byt silná, i když se ti vše hroutí.. A v tom teď pokračuje i můj taťka.
Jaký je podle tebe největší problém lidstva?
Kristýna: Závist. No a samozřejmě globální oteplování a všechny tyhle následky našich činů, ale kdyby na sebe lidé byli hodní, bylo by všem lépe.
Jakou bys dala radu holkám, které se chtějí také na Miss Tattoo přihlásit? Doporučuješ i nějakou přípravu?
Kristýna:
Jen do toho, myslím, že čím bláznivejsi holka, tím lepší umístění. Příprava si myslím není nějak extra potřeba, spíš se zamyslet, co je na Vás jiné/zajimavé. 
Jak probíhal casting a jak to bylo na místě?
Kristýna: Casting probíhal skvěle a focení byla docela sranda. Měla jsem trosku strach z holek, jelikož jsem byla nejmladší a taková “holčičková”. Dostaly jsme ale jasné instrukce a pan fotograf je fakt šikovný! A na místě se to vše tak rychle seběhlo, že už ani nevím… Jen si pamatuji, jak se holky předháněly, co o sobě kdo řekne. Bylo vtipné vidět, jak se v nás probudila soutěživost. Já si odnesla nejen výhru, ale také fajn známé!
Děkujeme za rozhovor!
Kristýnu můžete sledovat na INSTAGRAMU ZDE >
Partnera Miss Tattoo Lucky Hazzard zase ZDE >
A nezapomeňte sledovat i TATTOO CONVENTION PRAGUE NA INSTAGRAMU >