PROGRAM 2020

❌ INFO ❌ NEWS ❌ ENG BELLOW

Vážení přátelé, milovníci tetování, návštěvníci. Vzhledem ke stávající situaci v ČR a neustálým posouváním karantény krizovým štábem, jsme nuceni letošní Tattoo Convention Prague 2020 kompletně zrušit. Čekali jsme do poslední chvíle, ale vyhlídky nejsou optimistické a událost musíme zrušit z důvodu nemožnosti konání této akce. Těšíme se na vás v roce 2021 a věříme, že si to vynahradíme i za rok letošní. Kdo již má vstupenky, prosíme kontaktujte prodejní místo – poskytovatele Ticketmaster Česká republika – kde jste vstupenky zakoupili, bude vám vstupné vráceno.
 
Info pro food, shop a artists stánky: vámi zaplacené zálohy na stánky vám zašleme zpět obratem. Budeme informovat emailem – prosíme, kontrolujte i záložku spam ve vaší poště.
 
❌❌❌ENG ❌❌❌
Due of COVID -19 virus we have to cancelled our Tattoo Convention Prague 2020. INFO FOR ARTISTS: We will send to you your deposits back to your accounts ASAP, with todays Euro rate (please check your email and spam folder too. See you in 2021. Thanks for understounding.