Vstupenka do alternativního světa kouření – zahřívejte stylově s PULZE!

Cigarety a doutníky začínají být pro mnoho lidí out. Vyvíjíme se společně s novými technologiemi a stále více přemýšlíme o svém zdraví. Je proto na čase pořídit si vstupenku do alternativního, méně zdraví škodlivého, světa kouření. Společnost Imperial Brands jde dospělým kuřákům naproti a vyvinula Pulze – zařízení na bázi zahřívaného tabáku, které uvolňuje až o 96 % méně toxických látek než klasické nebo ručně balené cigarety.

I když cigarety stále vedou a přednost jim dávají tři pětiny kuřáků, obliba elektronických cigaret a zařízení na zahřívaný tabák narůstá. Miliony kuřáků po celém světě tak každý den přechází k potenciálně méně škodlivým alternativám.

Důvodem je absence zápachu, možnost kouřit i v pohodlí domova, a především menší množství škodlivých látek.

Výsledky nedávné britské studie navíc ukazují, že užívání alternativních variant je dokonce efektivnější při odvykání kouření než nikotinové náplasti nebo žvýkačky. Pulze se tak může stát prvním krokem dospělých kuřáků na jejich cestě k úspěšnému odvykání a zároveň jim může poskytnout co nejautentičtější zážitek i bez spalování tabáku.

Zařízení je dostupné v elegantním měděném a stříbrném provedení. Jeho design je jednoduchý, kompaktní, přesně padne do ruky a na rozdíl od konkurenčních výrobků nepotřebuje externí nabíjecí stanici. Plně se nabije za 90 minut a vydrží až na 20 náplní.

Také se obejdete bez popelníku, Pulze totiž neprodukuje popel.

A zároveň nezapáchá. Nejde však jen zápach rukou, vlasů nebo obytných prostor po kouření. Uživatelé se shodují, že na rozdíl od podobných výrobků nepociťují zápach mokrého sena či spáleného popcornu. A co je důležitější, užíváním Pulze nevystavujete své okolí pasivnímu kouření. Testy ukazují, že zařízení neprodukuje toxické látky, které by znehodnocovaly kvalitu ovzduší.

Pulze využívá náplně iD, které jsou dostupné v několika příchutích – Rich Bronze s intenzivní tabákovou příchutí, Balance Blue, mentolové Polar Green, mátové Ice a Capsule Polar a nově také Summer Red a Forest Purple.

Více info na pulze
nebo INSTAGRAM