ROZHOVOR: Nikol Kalašová – Miss Tattoo 2022

Přinášíme vám rozhovor s Nikol Kalašovou, Miss Tattoo 2022. Co vše Miss Tattoo dostane jako odměnu? Jak snáší bolest při tetování a co ještě plánuje potetovat? Kdy s tetováním začala a co by doporučila holkám, které se chtějí také stát Miss tattoo? Vše a ještě mnohem více najdete v rozhovoru!

 

Ahoj Nikol, děkujeme za tvůj čas. Jak se máš? Ahoj, děkuji za optání, mám se dobře.

Vyhrála jsi Miss Tattoo 2022, co vše jsi vlastně dostala kromě tohoto titulu? V balíčcích, které jsem doma otevřela bylo spoustu tělové kosmetiky, erotické pomůcky od sexshop.cz, roztomilé hrnky, šperky z chirurgické ocely, super šaty od Lucky Hazzard, poukaz na piercing a zájezd do Benátek. Taky jsem dostala zajímavé ručně vyráběné kytice z papíru, které mi doteď zdobí jídelní stůl. Především jsem ale získala novou zkušenost, poznala spoustu milých lidí a ten den si skvěle užila.

Kdy ses rozhodla přihlásit do Miss Tattoo a proč ne už dříve? Čekala jsi na více tetování? Já se přihlásila už dva roky zpátky, když jsem měla méně tetování. Ponoukla mě k tomu moje dobrá kamarádka Meggi, která sama v minulosti soutěžila v Miss Tattoo a umístila se na třetím místě! Samotnou by mě to nenapadlo, nejsem zrovna extrovertní typ člověka, i když můžu často lidi v tomto klamat právě svým vzhledem. Nicméně ačkoliv jsem byla vybrána do postupujících soutěžících, přišel covid a celá soutěž se zrušila. Když byla o dva roky později vyhlášena zase Tattoo Convention, přihlásila jsem se znovu. Tentokrát už s mnohem více potetovanou kůží.

Když jsme u tetování – všimli jsme si, že se tvé tetování už velmi velmi rozrostlo a už jsou potetovaná i ňadra a začíná se i s obličejem, jaké jsou plány další? První tetování na obličeji mám už od roku 2019, ale bylo často schováno pod vlasy. Prsa jsem začala tetovat až tento rok (2022), ale v plánu jsem to měla už dlouho. Nebylo ale jednoduché vymyslet motiv a najít správný čas. Jsem moc ráda, že se to konečně zvládlo. Bolest to ale byla neskutečná, a ještě není zcela hotovo. Takže teď bych ráda dokončila tetování na prsou, bradavkách a potetovala si plosky chodidel.

A opačná otázka – kdy jsi s tetováním začínala? Co a kde to bylo a máš to doteď? Bylo mi 17 let a s dovolením rodičů jsem si nechala vytetovat malý nápis „Adesso Mai“ na zápěstí. Taková klasika pro začátečníky, které se trochu směji, ale nikdy jsem to nepřetetovala a ni to nemám v plánu. Je to fajn vzpomínka. Druhým tetováním byl až o několik let později vlk na břiše, který mi překrývá jizvy po odebrání celého tlustého střeva kvůli Crohnově chorobě. Až tohle tetování plně rozjelo mou touhu po dalších kérkách.

Co bys doporučila holkám, které se chtějí přihlásit do Miss Tattoo 2023? Není se čeho bát! Celý průběh soutěže i samotné konvence má vlídnou atmosféru. Takže pokud přemýšlíte nad přihlášením, udělejte to. A já se moc těším, že vás tam uvidím a těším se, komu předám korunku!

Casting na Miss Tattoo 2023 začne v průběhu února a o všem budeme informovat u nás na webu i na sociálních sítích!

 

Kromě focení se věnuješ i výuce angličtiny a hlídání dětí a nelze si nevšimnout, že i charitě a především zvířátkům, co vše v tomto směru už máš za sebou? Co se týká focení, tak se mu věnuji již od svých 16 let, takže jsem toho stihla už poměrně hodně. Mohli jste mě zahlédnout v pár časopisech, hudebních klipech nebo na reklamních billboardech. Důležitější je pro mě ale rozhodně charitativní činnost. S Food not bombs jsem pravidelně několik let vařila a rozdávala jídlo lidem v nouzi, od čehož jsem si teď dala pauzu. Pomáhala jsem začlenit příchozí uprchlíky do společnosti. S organizací Psí život pomáhám s naočkováním a ošetřením psů a koček, taktéž od lidí v nouzi. A čtvrtým rokem jsem vydala svůj vlastní charitativní kalendář, jehož výtěžek věnuji psím útulkům. Mimochodem kalendář je ještě stále v prodeji, takže pokud by měl někdo zájem, můžete si ho objednat skrze můj web www.tristis009.eu

Co bys popřála fanouškům tvým i Tattoo Convention Prague do roku 2023? Popřála bych všem, ať si jdou za svým cílem a nenechají se ničím odradit. Dávejte na sebe pozor a ukazujte častěji lidem, na kterým vám záleží, že je máte rádi.

Foto se souhlasem zveřejnění a dodáním od Nikol Kalašové.
Více fotek a Instagram Nikol: instagram.com/tristis009