Search
Close this search box.

Přijďte si pro svůj originální PULZE na Tattoo Convention Prague!

Tattoo Convention Prague je po dvouleté přestávce zpátky a zábavou je našlapaný víc než kdy dřív. Letošní ročník zároveň nese podtitul Powered by Pulze! Můžete se tak těšit nejen na „tetování“, které si můžete nechat udělat na vašem zařízení na zahřívání tabáku, ale i na příslušenství za speciální ceny a představení novinek.

 

Když si budete chtít na chvíli odfrknout od zástupů lidí, je tu pro vás PULZE BAR. Po celou dobu trvání Tattoo Convention vám v prostorách PULZE BARU nabídneme široké spektrum nápojů včetně dvou signature cocktailů s osvěžujícími letními tóny a také celou řadu zajímavých překvapení od PULZE.

Pokud se budete chtít odlišit a mít zařízení, jaké nemá nikdo jiný na světě, můžete u BARU využít také gravírovacích služeb a nechat na svůj PULZE vyrýt iniciály, jméno nebo třeba oblíbenou hlášku z filmu.

Součástí letošního Tattoo Convention budou i soutěže Tattoo Contest a Miss Tattoo, ve kterých jednotliví tatéři bojují o poháry, a tetované dámy o přízeň a sympatie publika. PULZE si pro vítěze dokonce připravilo speciální ceny. Tak si to nenechte ujít. Uvidíme se mezi 20. a 22. květnem v Malé sportovní hale Na Výstavišti v Praze 7.