Search
Close this search box.

Porota 2019: TATTOO CONTEST & kategorie

Tattoo Contest je to, proč Tattoo Convention Prague je. Tatéři budou soutěžit hned v několika kategoriích a tento rok do poroty zasedne legendární Zhivko, Maťo Van Orthen, Zdeněk Stropek a Bára. V sobotu se bude soutěžit v kategoriích the small, the black white, the most crazy, the old school & new schoola v neděli v kategoriích the large, the colour, the asia a the realistic. Detailní program najdete na tattoo-convention.cz/program

POROTA TATTOO CONTEST:

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sedící lidé a čepiceZHIVKO

Zhivko Baychevbloodybluetattoo.cz | facebook.com/zhivkotattoo

Zhivko Baychev se narodil i vyrůstal v Bulharsku. V roce 2002 se přestěhoval do Prahy a začal pracovat jako tattoo umělec v „Bloody Blue Tattoo“ kde nadále zdokonaloval své umění.

Na obrázku může být: 1 osoba, sedícíMAŤOVAN ORTHEN

Maťo Van Orthen | Van Orthen tattoo factory

Vystudoval Vysokou školu výtvarných umění a u umění zůstal nejen v podobě tetování. Ve Van Orthen Tattoo Factory jde nejen o tetování ale jde zde i univerzální výtvarná dílna.

Zdenek StropekZDENĚK STROPEK

tattoouzi.cz
Akademický sochař a skvělý tatér, který má za sebou mnoho let praxe a i úspěchů v nejrůznějších tetovacích soutěžích v ČR i zahraničí. 

 

Na obrázku může být: 1 osoba, sedící a uvnitřBÁRA

Bára Fouskova | instagram.com/bara.tattoo
Bára je více než 20 let na české scéně a hodně pracovala v zahraničí, například i na Hawaii či Novém Zélandu. V současnosti pracujie ve svém studiu BÁRA TATTOO, které najdete na adrese Za Papírnou 308/9 na Praze 7. Mezi její oblíbené styly patří Japonsko, samoa a secese a mix technique.

 

Věděli jste, že součástí TATTOO CONTEST je i ocenění za BEST OF SHOW? A ten, který předvede to nejlepší, má od nás zajištěný flek na legendární London Tattoo Convention (Official page), kam se jen tak nikdo nedostane, protože zájem, mít tam fleka a možnost tetovat tam, je skutečně velký! Těšíme se na vás. www.tattoo-convention.cz

Na obrázku může být: text