Search
Close this search box.

MISS TATTOO PŘIHLÁŠKA 2024

Prosíme, vyplňujte přihlášku pečlivě, nebude možné ji později upravovat. Informace o předchozích ročnících najdete na www.tattoo-convention.cz/miss-tattoo. Hlavní partnerem a organizátorem MISS TATTOO je LUCKY HAZZARD.

Před odesláním formuláře se prosím opravdu přesvědčte, že máte vše vyplněné a fotografie je přesně dle instrukcí. Pokud nebude přihláška kompletně vyplněna, nebude brána jako kompletní a nebudete zařazeny do hlasování. Každá zájemkyně může vyplnit pouze jednu přihlášku. Do Miss Tattoo 2024 se může přihlásit jakákoli žena od 18 do 199 let. Přihlásit se můžou i ty, které byly i v předchozích ročnících a nevyhrály – tedy i ty, co byly finalistky, ale nezískaly finální titul Miss Tattoo.

Tento přihlašovací formulář bude aktivní od 19. až 29.2.2024. Přihlášky pak zpracujeme a všechny fotografie spolu s informacemi o účastnici zvěřejníme v albu MISS TATTOO 2024 na facebook.com/tattooconventionprague, kde o vašem postupu budou moci hlasovat lidé pomocí likes. Finalistky s nejvíce hlasy (10 – 15 žen) se pak účastní 2. kola castingu, na které se budou muset dostavit osobně do Prahy do Lucky Hazzard dne 7.4. a kde s nimi natočíme a nafotíme medailonky a pozvánky na samotné finále MISS TATTOO 2024, které se bude konat v sobotu 18.5.2024 v Malé Sportovní Hale na Výstavišti. 

Těšíme se na všechny účastnice, které vyplní tuto přihlášku:

  - - - -
  About / O vás:

  - - - -
  Foto - casting 1.kolo:
  PROSÍME, VLOŽTE JEDNU FOTOGRAFII S ORIENTACÍ NA VÝŠKU ČI DO ČTVERCOVÉHO FORMÁTU. Fotografii nemůže tvořit koláž více fotografií. V případě, že máte tetování zepředu i zezadu, využijte k focení zrcadlo. Každá účastnice se může přihlásit pomoci pouze jedné fotografie a tu nebude možné po odeslání přihlášky měnit. Formáty fotografie: .jpg, .jpeg, .png - kvalitní foto - max 1 MB)

  Odesláním formuláře souhlasíte s použitím fotky na sociálních médiích Tattoo Convention Prague, kde se bude hlasovat pomocí likes. Odesláním formuláře se zavazujete – v případě postupu do finále – účastnit se 2. kola castingu 7.4. v Praze v Lucky Hazzard a taktéž pak samotné volby Miss Tattoo v sobotu 18.5.2024 v Malé Sportovní Hale. Bez absolvování 2. kola castingu nelze přímo postoupit do finále.

  - - - -

  Pokud máte problém s přihláškou, napište prosím na tento email: produkce@tattoo-convention.cz