Search
Close this search box.

MISS TATTOO 2019 vyhraje zájezd do Paříže včetně ubytování pro dva!

Paříž – město, které nás svou krásou nikdy nepřestane překvapovat.

PAŘÍŽ, zámek Versailles i vesnička Marie Antoinetty. 4 denní zájezd (14-18.8.2019) s ubytováním a průvodcem. Za tuto cenu pro vítězku MISS TATTOO 2019 děkujeme partnerovi Media Ship Invest.

PROGRAM ZÁJEZDU

1.DEN:
odjezd v odpoledních hodinách.
2.DEN:
Výsledek obrázku pro sorbonnaPaříž – Magická metropole. S ranním svítáním budete vcházet do Paříže a hned zamíříte na okružní jízdu k nejstarší pařížské univerzitě Sorbonna, kde studovala např. Marie Curie. Projdete kolem Pantheonu, Lucemburských zahrad nebo Boulevard Saint-Michel. Nelze vynechat ani římské lázně Cluny, Justiční palác nebo Louvre, kde se mezi řadou uměleckých děl nachází i Da Vinciho obraz Mona Lisa. Uvidíte Museé d’Orsay, budovu Poslanecké sněmovny a další významné pařížské místa. potom projdete most Alexandra III. a přijdete k Invalidovně. Mezi řadou hrobek se zde nachází i ta Napoleona Bonaparta. Pokud zůstane čas, zastavíte se zde av okolí (Ecole Militaire, Champ-de-Mars) na krátkou fotopauzy, kde si uděláte delší zastávk
Výsledek obrázku pro louvre
LOUVRE
u spojenou nejen s focením u Eiffelovky. Budete mít možnost vyjet si výtahem nebo vyjít pěšky na tuto bezpochyby nejznámější pařížskou pamětihodnost. Následovat bude procházka s průvodcem, která začne na nábřeží Seiny. Zájemci si mohou zakoupit plavbu na lodičce. Následuje společná procházka po Champs Élysées až k Vítěznému oblouku. Zde dostanete prostor k nákupům v pařížských buticích, ochutnání kávy s pařížskou šlehačkou, nebo se jen tak projdete po okolí. Pokračovat budete na náměstí Svornosti, Tuillerijské zahrady, chrám Madeleine k Muzeu parfémů Fragonard – prohlídka expozice o výrobě a historii parfémů s možností vyzkoušet si jednotlivé vůně a zakoupit originální francouzské parfémy za tovární ceny. V podvečerních hodinách odjezd na ubytování na okraji Paříže.
3.DEN:
Výsledek obrázku pro versailles
Versailles

Po snídani pojedete do Versailles, Kde se projdete barokní rezidencí krále Slunce Ludvíka XIV. Ze zámeckých sálů určitě nevynecháte známou zrcadlovou síň. Navštívíte také rozsáhlé zahrady s množstvím soch, fontán, Velkým a Malý Trianon a vesničku Marie Antoinetty. Díky víkendovému načasování cesty uvidíte sochy „v pohybu“. Přímo před vašima očima se rozehraje velkolepé představení vodního muzikálu. (Platí pro zájezd s návštěvou Verasailles)

Odpoledne návrat do Paříže příměstským vlakem a návštěva Louvre. Potom procházka přes Palais Royale do čtvrti Grand Boulevards, budova Burzy, Opera Garnier, procházka po pařížských bulvárech s možností prohlídky Musée Grevin – muzea voskových figurín. Ve večerních hodinách okružní jízda autobusem až do čtvrti Montparnasse, kde navštívíte největší mrakodrap Paříže Tour Montparnasse „Nebe Paříže“, kde budete mít jedinečný výhled na osvětlený Paříž. Odchod domů ve večerních hodinách. (Platí pro zájezd s návštěvou vesničky Marie Antoinetty)
Výsledek obrázku pro Montparnasse
Montparnasse

V zahradách a na zámku strávíte přibližně 3 hodiny, a pak se městským vlakem přesunete zpět do Paříže. Nejprve navštívíte muzeum Louvre, kde bude prostor na prohlídku nejen da Vinciho obrazu Mona Lisy. Pak se společně přejdete Palais Royale do čtvrti Grand Boulevards. Po cestě minete budovu Burzy a zakusíte atmosféru typických pařížských boulevard. Zájemci mohou navštívit i Muzea voskových figurín Museé Grévin. Klidně se vyfoť s každou francouzskou osobností zvlášť, je to zde povoleno.

Výsledek obrázku pro Museé Grévin
Museé Grévin
Někteří z vás budou mít delší osobní volno, neboť od muzea zamíříte na nepovinnou tříchodové večeři (není v ceně zájezdu). Ovšem pak si už půjdete vychutnat poslední hodiny v tomto romantickém městě. A jak jinak než při soumraku, kdy je Paříž pěkně nasvícená. Metrem přejdete do čtvrti Montparnasse. Zde vystoupíte na mrakodrap Tour Montparnasse s vyhlídkovou terasou ve výšce 210 metrů. Před vašimi zraky se rozprostře noční Paříž s rozsvícenou blikající Eiffelovkou. V pozdních večerních hodinách odjezd zpět domů.
4.DEN:
Příjezd zpět domů.

 

❌ Jak se zapojit do Miss Tattoo 2019 zjistíte ZDE