Search
Close this search box.

Inkverse Tattooshop & Supplies: Studio a obchod podporující rozvoj tatérské komunity

Od svého vzniku v roce 2023 se Inkverse Tattooshop stal místem, kde se setkávají nadějní tatéři a umělečtí nadšenci.

S pokorou a touhou pomáhat novým umělcům ve vývoji jejich kariéry, Inkverse postupuje z malého studia ke stále většímu vlivu v české tetovací komunitě.

Zakladatelka a tatérka s šesti lety praxe, se rozhodla otevřít studio s jediným cílem: pomoci novým umělcům růst. Ačkoliv cesta nebyla bez překážek, Inkverse se dokázal prosadit. I přes několikaměsíční komplikace a nutnost přestěhování studia pouhé tři měsíce od otevření, zakladatelka a její partner neztratili naději. Společně založili Inkverse s.r.o., spojující studio s obchodem s tetovacími potřebami, a tím vytvořili silnou základnu pro budoucí růst.

„Vše je teprve na začátku, ale již nyní jsme vděční za to, být svědky pozitivních změn v životě všech zapojených,“ říká zakladatelka. „Jsme plní naděje v dosažení všech našich vysokých ambicí.“

Inkverse není jen obchodem a studiem, je to také komunita. Plánujeme různé zábavné a vzdělávací akce, networking s dalšími tatéry a zapojení do charitativních aktivit. „Chceme vytvořit prostředí, kde se umělci mohou podporovat a růst společně.“ Zakladatelka, Minako Ink, se snaží nejen posouvat hranice v České Republice, ale také jezdí tetovat do zahraničí. Její zájem o tetování ji zavedl do Dánska, kde se momentálně snaží zajistit práci a zázemí i jiným tatérům, kteří chtějí zkusit hostování v cizí zemi.

E-shop

Co se týče obchodu, Inkverse právě spustil e-shop, kde se chystá nabízet širokou škálu tetovacích potřeb. „Začínáme s tetovacími jehlami značky Nexus a kosmetickými přípravky značky Bheppo, pro něž jsme oficiálními distributory pro Česko.“ Značku kosmetických přípravků Bheppo si již zamilovalo spoustu lidí po celém světě kvůli vysoké kvalitě, příjemné vůni a snadnému a praktickému používání. Jehly Nexus se zase chlubí vysokou kvalitou, revolučním zpracováním a technickým certifikátem s kódem EU directive 2001/95/EC, což zajišťuje jejich bezpečnost a shodu s evropskými normami kvality. Dále má jejich výrobní zařízení certifikaci podle mezinárodní normy ISO 9001, což znamená, že má etablovaný systém řízení jakosti, který je založen na principu neustálého zlepšování a splňuje přísné standardy kvality ve výrobě.

„Časem máme v plánu rozšířit sortiment o další potřebné zboží a otevřít kamennou prodejnu v Domažlicích, abychom ještě více posílili naše propojení s ostatními lidmi.“

Inkverse není jen o tetování, je to o vizi posunout hranice a poskytovat podporu všem, kteří jsou součástí naší komunity. Připojte se k nám a buďte součástí této cesty.