Search
Close this search box.

HAIR POINT > Poprvé na Tattoo Convention Prague!

Dámy a pánové – zbystřete. Poprvé si na Tattoo Convention Prague 2024 budete moci nechat udělat účes, který z vás udělá krále/královnu konvence! Zvolíte pár copů, nebo objemné vlny či pořádně růžové háro?

Neváhejte se stavit ve stánku HAIR POINT v prvním patře u ochozu! Čekají na vás tři holky, takže nečekáme fronty a samozřejmě speciální ceny za učesy!

HAIR POINT bude k dispozici celou sobotu a kousek neděle. Určitě neváhejte holky oslovit už nyní a rezervovat si tak svůj učes a přesný den a čas, ať na místě nečekáte! Kontakty na holky níže!

Na místě budem plést jendnodušší účesy: Čelenky, vypleteny bok, uhlazeny culik s megacopem, uhlazeny culik s copanky, drdůlky, podplety s copánky /twisty či dready, copanky mezi vlasy, fantazii se meze nekladou. K výběru různé barvy a ozdoby. Lze se domluvit na složitější účesy dopředu a to jsou náplety setu pseudo copánků či twistů, mega rasta, dreado vln. Pro domluvu na větší účest, prosíme raději volat na číslo 722425129 a objednat se a domluvit.

Těší se na vás:

PALMIČKA @paalmicka

„Pletu v Brně a Praze. Účesům se věnuji již přes 10 let. Baví mě kreativní účesy i účesy na běžné nošení. Ráda se učím nové věci a plním lidem sny. Pletu všechno copánky, twisty, dready, boho sety, dreado vlny, boho sety, boxerske copy,…“

BRAIDS BY ADEL @braidsbyadel

„Účesům se věnuji přes 4 roky. Zaplétám copánky, vyrábím vlasové doplňky, hačkuji fake dready a tvořým společenské účesy.“

FEIYA BRAIDS @feiyabraids

„Pletu v Praze a účesům se věnuji přes rok. Zaplétám knotless braids, boxerské copánky, vysoké culíky a další…!“

Ukázka jednodušších účesů (cena 500 Kč – 1500 Kč za účes dle materiálu a délky):

Ukázka složitějších účesů – na objednání (cena od 3000 Kč dle materiálu a délky):