Search
Close this search box.

FTC CREW / Pottboiz electric tattoo

Jsme rádi, že díky FTC crew můžeme poprvé v ČR – na Tattoo Convention Prague – přivítat jako hosta legendu ze San Diega! Legendárního Flaks 32G! Legendární lettering tatér a legendární money bag!

A spolu s ním samozřejmě i další členové FTC CREW! Například @wrapsone1 – německy tatér z Essenu, jehož největší skills jsou v letteringu, dalším členem je Jan Tumidajevič alias @hnistattoo – ostravský tatér se specializací v realistice a letos poprvé pod FTC crew. Dalším členem FTC crew, také z ČR, je taté ze Sokolova se zálibou v neotraditional, je @jaroslavgomez. Najdete zde také tatéra z německého Essenu @rebel_xel. Letteringu se věnuje i další člen z Litomeřic @_ogink_

A to není vše! FTC CREW je skutečně obří. Dalším členem, tentokrát z Ukrajiny, je @skezytattoo se specializací na Blackwork, darklettering, freehand only. Z Německa k nám zavítá taktéž @marvinktattoo se specializací v Black & grey a black & white.

A s FTC crew nekončíme jako další zde bude i kočovný tatér po EU původem z Itálie – @daniele_lo_scritto a jeho specialita je převážně geometrie. A už posledním je tatér z Německa @max.payne.tattoo se specializací na Black and grey, Lettering, Fineline.

Ke klukům se připojí i Robert: „Hi my name it’s Robert im tattoo artist from Romania (Transylvania). I’m started with tattoos with age of 14 as a hobby now it’s a life style. Preferred style it’s black and gray (Portraits, Chicano, Mythology)“