FORKY’S

Forky’s je koncept moderního bistra-restaurace, kde se veškeré jídlo připravuje pouze z čistě rostlinných surovin. ROSTLINNÁ STRAVA NENÍ JEN PRO VEGANY. Forky’s burgery nebo tortilla wrapy si prostě zamilujete. Forky’s dokazuje, že jídlo zcela bez živočišných přísad může být nejen zdraví prospěšné a ohleduplné k okolnímu prostředí, ale i krásné a velice chutné.

FORKY’S KEBAB WRAP
Autenticky kořeněný, na tenko krájený seitan v BIO kvalitě (alternativa masa z pšeničné bílkoviny), omáčka s šalvějí, saturejkou a citronovou šťávou, čerstvá okurka, rajče, červené zelí a tenká červená cibule, to vše zabaleno a zapečeno v tortille. Náš kebab je vedle burgerů nejprodávanějším jídlem, je opravdu hodně oblíbený a velmi sytý, nají se z něj i pořádný chlap 🙂

FORKY’S CHEEZ BURGER 
Naše burgery jsou plné bílkovin, přitom neobsahují žádný cholesterol! Chuťově jsou naprosto vyladěné, lehce kouřová BBQ omáčka, čerstvá zelenina a na grilu opečená houska tvoří kombinaci, na které nemáte potřebu nic měnit – jsou syté, šťavnaté, lehce křupavé a jako bonus jsou šetrné ke zdraví, ekologii i zvířecím kámošům. Housky si sami pečeme v naší pekárně jen ze základních surovin bez jakýchkoli konzervantů, barviv nebo podobných „zlepšujících“ chemických látek. A pokud máte rádi ostré, rádi vám do burgeru přidáme nakládané papričky jalapeňos. Přijďte vyzkoušet, nebudete litovat.

www.forkys.eu
facebook.com/forkyspraha
instagram.com/forkyspraha