Postaráme se o to, abyste u nás nebyli o hladu. Tři dny plné zábavy, zajímavých lidí a barev si totiž žádají i rozmanité jídlo a pití!

inspiral burger
Na streetfood scéně se pohybují více než 15 let. Základem INSPIRAL BURGERŮ je stařené maso z malé farmy na Tachovsku a housky pocházejí z rodinného pekařství na Letné. Přihodí taky trochu polníčku, červené cibulky, majdu, křupavou slaninu, krémovou goudu a pochoutka je na světě! Pro milovníky pálivého mají v arsenálu vybavení od Chilli doktora. Co znamená to stařené maso? Znamená to, že se maso nechá uskladněné a nezabalené v prostoru, kde je nízká teplota. tzn. že tam jakoby „dozraje“ a získá na chuti. 

#zestanku
Hot dog v  domácí briošce s cheddarovou omáčkou, kvalitním  párkem z 98% masa a jalapeños Vás na akci správně rozpálí! Také velká  porce  domácích hranolek se třemi dipy na výběr zaženou velký hlad! Vybírat  z dipů můžete uzenou papriku, cibulovo česnekový nebo netradiční japonský zázvor. Novinku , kterou jsme zařadili do našeho meníčka je  corndog – my jsme  si ho přejmenovali na Županiče. Párek ve sladkým těstíčku? Přijďte  ochutnat!
 
THE WILD VAN
Taste the nature 🌲🚌🏔  Food truck s pevně daným konceptem v duchu wild stylu. Těšit se můžete například na domácí seknou ve vázané housce. A na své si přijdou i vegetariáni díky Manu s cibulovým chutney a polníčkem a majonézou.
rusty food truck
Malé Mexiko na Tattoo Convention Prague díky RUSTY FOOD TRUCK. Pochutnejte si na vynikajících Quesadillas nebo Tacos či zapečených nachos! Takže BUENO PROVECHO! (dobrou chuť)
NABU sandwich
NABU sandwich přiveze netradičně tradiční tuniskou kuchyni. Autentické pokrmy z čerstvých surovin předvádí v lehké street food verzi. V jejich nabídce najdete především sendviče v arabském pita chlebu, ochutnávkové tuniské talíře a drobné street food specials do ruky. Chybět nemůže ani sladká tečka na závěr, vždy čerstvá, křupavá, pistáciová Baklava. K tomu osvěžující domácí limonády dle tuniských receptur, především citronádu či z růžových okvětních plátků. Uspokojí jak milovníky masa svými vyhlášenými jehněčími klobáskami či kuřecí Shawarmou, tak vegetariány, vegany či gluten free s domácím hummusem, falafelem, či sendvičem Kafteji z grilované zeleniny. 
 
trdelnik.com
Základní a originální Trdelník je ten klasický, obalený ve směsi oříšků, mandlí, skořice a vanilky. Trdelník je sladké pečivo s dlouholetou historií, přesto i on prochází vývojem v čase. Za dobu naší historie jsme vyzkoušeli mnoho receptur. Stálou nabídku jsme ustálili na čtyřech variantách. Ty pravidelně doplňujeme o sezónní či regionální varianty.
 
nevybrali jste si? tak pro vás máme ještě pleskavici, český klasiky a gyros!

Chybět nebude ani skvělé pivo, alko i nealko i dobrá káva!