Chlebíček Store

Veganské bistro se specializací na chlebíčky. Vaše chuťové pohárky budou nadšené a planeta také!

„Jsme veganské bistro a rychlé občerstvení v Libni. Naším hlavním a nejmilejším produktem jsou chlebíčky, které připravujeme výhradně z rostlinných surovin. Že v nich není klasické máslo, uzenina nebo vejce či sýr si ani nevšimnete ?! Ba naopak! Kromě toho, že Vám naši chlebíčci, jak jim familiárně říkáme, budou chutnat, budete se po jejich konzumaci cítit stále svěží! A planeta bude mít také radost!“

facebook.com/chlebicekstore
www.chlebicekstore.cz

O nás

Provoz našeho unikátního konceptu jsme zahájili v červnu roku 2015. Naším záměrem bylo a je vytvářet svěží, mladý a moderní koncept lokálního bistra, které zpracovává výhradně rostlinné suroviny. Hlavním produktem a vlajkovou lodí celého konceptu jsou veganské chlebíčky. Chlebíčky jsou připravovány v průběhu celého dne, přímo před očima zákazníků.

Svým svěžím a atraktivním vzhledem, ale především svou chutí oslovují naše chlebíčky široké spektrum zákazníků a tak se mezi našimi zákazníky stírají rozdíly mezi vegany a nevegany. Vedle chlebíčků bistro nabízí také polední polévku, kvalitní kávu, čerstvé ovocné a zeleninové šťávy a zdravé drobné sladkosti, jako např. datlové pralinky.

Naším hlavním kritériem a spojovacím prvkem napříč všemi výrobními a prodejními procesy je zaměření se na čerstvost, kvalitu a především na zákazníky. Jsme přesvědčeni, že zejména díky tomu již více než 3 roky úspěšně působíme na trhu a denně odbavíme spousty spokojených zákazníků.