Search
Close this search box.

ADRIANA: MISS Tattoo Convention 2013

Postupně si zde připomeneme všechny naše Miss Tattoo Convention. A začneme Miss Tattoo Convention Prague 2013 – Adrianou Křečkovou. Všem minulým Miss jsme položili pár otázek:

Ahoj Adriano, jak se máš a co je nového od výhry titulu Miss Tattoo Convention?
Od výhry titulu uběhla už dlouhá řádka let, takže bych řekla, že se za tu dobu změnilo snad úplně všechno. Kdo to ještě pamatuje, tak na mě asi vzpomíná jako na červenovlasý mladý ucho s trémou… Takže za ty roky se toho změnilo fakt dost, pro mě nejpodstatnější změna je fakt, že jsem máma jednoho blonďatýho satanáše.

Přibyla nějaká nová tetování?
Tetování za těch skoro 6 let přibylo asi poměrně dost, mam pocit, že v soutěži jsem neměla ještě ani dokončené rukávy. Nyní mám předělané nohy, pokročeno s břichem a tetování na obličeji. Teď se po několikaletý pauze konečně chystám nechat trochu dočmárat.

Jak bys strávila svůj ideální víkend?
Rozhodně někde v zahraničí, už mam malinko absťák. Jsem poslední dobu moc dlouho na jednom místě. Takže naprostý ideál pro mě je kdekoliv v Itálii s dítětem, rodinou a hromadou zmrzliny v ruce

Kdybys mohla celému světu něco vzkázat,co by to bylo?
Lidi žijte, žijte bez ohledu na to, co o vás řeknou ostatní, jak na vás budou koukat nebo co si o vás budou myslet.. Žijete pro sebe, ne pro ostatní, dělejte to, co vás naplňuje a baví a hlavně užívejte život, jděte za svými sny a hlavně neřešte blbosti

Miss Tattoo Convention 2013 můžete sledovat na jejím instagramu: @adrianaindeanakreckova

 

A jaké předchozí a další Miss Tattoo Convention byly? Podívejte se na přehled:

Tereza Brandýská 2018 – rozhovor ZDE
Barbora Říhová 2017 – rozhovor brzy
Aneta Nováková 2016 – rozhovor brzy
Karolína Hynková 2015 – rohovor brzy
Leila Abdulnour 2014 – rozhovor brzy ZDE
Adriana Křečková 2013– rozhovor ZDE
Tereza Beková 2012 – rozhovor brzy
Adriana Adámková 2011 – rozhovor brzy