MISS TATTOO 2020

Chceš být MISS TATTOO 2020? 

I v rámci letošní 22. International Tattoo Convention Prague je naplánována již po 10 v řadě soutěž MISS TATTOO. Výherkyni čeká nejen titul MISS TATTOO 2020, ale i další hodnotné ceny
►Koho hledáme? 
Přihlásit do soutěže se může jakákoliv žena od 18 let, která má tetování. Hodnotit se bude celkový styl a samozřejmě tetování.

►Jak se přihlásím? Zašlete svojí 1 soutěžní fotografii a krátké info o sobě (jméno, věk město, záliby), které bude zveřejněno u fotografie. Foto i info zašlete na email luckyhazzard@gmail.com.

Své fotografie a info o vás posílejte co nejdříve, všechny fotografie průběžně budeme zveřejňovat na facebooku LUCKY HAZZARD v albu MISS TATTOO 2020, kde bude probíhat hlasování o MISS SYMPATIE pomocí likes a ze všech soutěžících (bez ohledu na likes) pak budou 1.3.2020 vybrány finalistky, které budou pozvány na velké focení 22.3.2020 v praze. Dne 25.4.2020 se finalistky účastní velkého finále MISS TATTOO na Pražském Tattoo Convention v Průmyslovém Paláci v Praze! Soutěže se můžou účastnit i ženy z minulých ročníků! (kromě absolutních vítězek). Hodně štěstí vám všem! Těšíme se na všechny

CO MŮŽETE KROMĚ TITULU VYHRÁT?

Hlavní výhra pro Miss TC 2018 byla víkend pro dva v hotelu 5* SPIRIT Hotel v Sarvaru v Maďarsku v hodnotě cca 20 tis. V roce 2019 to byl zájezd do Paříže pro dva. Na výherkyni miss tattoo 2020 i první vicemiss, druhou vicemiss a miss sympatie čekají i další ceny od oblečení po kosmetiku, doplňky a vouchery na různé zážitky.

KDO SE JIŽ PŘIHLÁSIL?

Sledovat již přihlášené, a i hlasovat, můžete na profilu LUCKY HAZZARD ZDE