MEXICAN VAMPIRE WOMAN: Nejvíce potetované žena světa na letošní konvenci!

(ENG BELLOW) THE VAMPIRE WOMAN je letošním speciálním hostem na Tattoo Convention Prague. Možná byste do ní neřekli, že jde o mexickou právničku a podnikatelku. Je uznávána jako nejvíce potetovaná žena na světě – má pokryto 96% těla a je zapsána i v Guinessově knize rekordů.

Narodila se v Mexiku v roce 1976 a vyrostla ve velmi věřící rodině. Svou první kérku měla ve 14 letech a bylo to logo švédské metalové skupiny Bathory. Vystudovala trestní právo na Katolické univerzitě v Mexiku a během svého prvního manželství byla obětí domácího násilí a právě to ji vedlo k tomu, stát se aktivistkou a změnit své tělo jako důkaz odvahy, osvobození a síly.

Kromě toho, že je právnička, má také vlastní tetovací studio a butik, kde prodává vlastní značku pod názvem Mujeres vampiro (Vampire Women). Mimo tetování má také split jazyka, subdermály, piercingy, roztažené uši, potetované oči, skarifikace i zubní implantáty.

Na letošní Tattoo Convention Prague bude v porotě na MISS TATTOO 2020 a bude vám také k dispozici v průběhu festivalu, abyste se s ní mohli vyfotit či popovídat.

Kupte si vstupenky na Tattoo Convention Prague 2020 ZDE 

ENG:

The Vampire Woman is a Mexican lawyer, businesswoman, activist, and tattoo artist. She is known for her extensive body modifications, which she embarked on as a form of activism against domestic violence. She is recognized by Guinness World Records as the most tattooed woman in the world, with 96% of her body covered, and is one of the most famous personalities in the world of tattoo art.

Qas born in Guadalajara, Jalisco in 1976, and grew up in a religious family. At age 14, she got her first tattoo, the logo of the Swedish metal band Bathory. She earned a degree in criminal law at the Catholic University of Mexico. During her first marriage, she was a victim of domestic violence, leading her to decide to modify her body as a sign of strength, courage, and liberation.

In addition to working as a lawyer, Cristerna is a businesswoman and has her own tattoo studio and a boutique where she sells her own clothing line called Mujeres vampiro (Vampire Women)