Inkdividual (CZ)

Inkdividual je tetovací a piercingové studio, kde se o vás postarají od hlavy až k patě.

Věnují se mnoha věcem – tetování, opravám nepovedených prací, mají i laser na odstranění tetování, provádějí tattoopunkturu – tetování jako prostředek akupunktury, piercing, mikrodermal, zvětšování dírek (roztahy, punch) těžké modifikace – implantáty, splity jazyka, elfí uši, rekonstrukce roztrhlých lalůčků, skarifikace – jizvení řezáním, vypalování, vlasy – dámské kadeřnictví, holičství, úprava vousů, prodlužování vlasů keratinem, dready, rasta copánky, společenské a svatební účesy, vizážistické služby – make-up, svatba, proměny prodlužování a zhušťování řas – metoda řasa na řasu, hollywood, 2D/3D recyklují oblečení – šijí a recyklují staré oblečení, mají vlastní značku RecyDressy.
Jejich základní myšlenkou je důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi, respekt k jeho přáním, nápadům a ideám. Přijďte si za nimi pro své nové já.
INKdividual je i zázemím pro Fly High tribe. Suspension crew která se věnuje věšení na háky.  Pořádají suspension workshopy pro veřejnost, kde je možné si zavěšení vyzkoušet i na vlastní kůži.

www.inkdividual.cz