Novinkou letošní Tattoo Conventioon Prague je speciální food zone. Z festivalu už tak nemusíte odcházet na jídlo jinam. A co vše vás čeká?

🍔 burgery s bio masem 
🍜 Asie 
🌮 nadupané Vegg burgery 
🍛 Česká klasika
🍕 Italská kuchyně
🥑 veganské speciality 

🍨 sladké lívanečky, zákusky a zmrzka 
🍖 dobroty z grillu

Burgery s masem v biokvalitě doložené certifikáty. Maso si speciálně odladili s dodavatelem biopark.cz a tak se dočkáte opravdu výjimečné chuti a kvality. Housky, v kterých je burger jsou potuněné ve spolupráci s Letenským pekařstvím. A nesmíme zapomenout na jejich vyladěnou domácí pálivou barbecue – i extra pálivá verze. 

Na Tattoo Convention Prague budou mít v nabídce 4 druhy burgerů -Basic, Cheese, Bacon a X-Hot a cena tyto skvělý obří burgery budou od 110 – 140 Kč.
 
 

Forky’s je koncept moderního bistra-restaurace, kde se veškeré jídlo připravuje pouze z čistě rostlinných surovin. ROSTLINNÁ STRAVA NENÍ JEN PRO VEGANY. Forky’s burgery nebo tortilla wrapy si prostě zamilujete. Forky’s dokazuje, že jídlo zcela bez živočišných přísad může být nejen zdraví prospěšné a ohleduplné k okolnímu prostředí, ale i krásné a velice chutné.
 

Veganské bistro se specializací na chlebíčky. Vaše chuťové pohárky budou nadšené a planeta také!

„Jsme veganské bistro a rychlé občerstvení v Libni. Naším hlavním a nejmilejším produktem jsou chlebíčky, které připravujeme výhradně z rostlinných surovin. Že v nich není klasické máslo, uzenina nebo vejce či sýr si ani nevšimnete! Kromě toho, že Vám naši chlebíčci, jak jim familiárně říkáme, budou chutnat, budete se po jejich konzumaci cítit stále svěží! A planeta bude mít také radost!“
 

Buchty tobě jsou holky, které milují pečení a cukrařinu. Vše tvoří bez živočišných produktů. Zvládají upéct kynuté buchty jako od babičky, koláče, klasické dorty, cupcakes, tiramisu, frgály, koblihy a spoustu dalšího.

Buchty tobě budou umístěné v rámci naší VEGG ZONE, kterou vám brzy představíme blíže. A kdo nemusí sladké a je masový, tak i takové stánky na letošní konvenci budou, včetně kvalitních burgerů. Jídlo a tetování, to je naše ♥

instagram.com/buchtytobe
facebook.com/buchtytobe

 
LÍVANEČKY

Čerstvé lívanečky trochu jinak. lívanečky od party mladých lidí, která s obrovským nadšením přináší na český trh sladkou specialitu pocházející z Nizozemska. Na obrázku může být: jídlo

Jde o malé kynuté bochánky v průměru asi 4 cm z kynutého litého těsta s vůní vanilky, se zlatavou krustou pečící se bez kapičky oleje na krásné litinové plotně. Na výrobě si dávají velmi záležet – těsto si vyrábí sami a poctivě vybírají jen ty nejlepší suroviny. Nepoužívají sypké směsi ani chemické konzervanty. Jedna porce = 10 kusů a polévají je je horkým ovocem nebo čokoládou dle vašich chutí.

 
 
ITALSKÁ KUCHYNĚ
ASIJSKÉ SPECIALITY
GRILL
ČESKÁ KLASIKA
ALKO I NEALKO


 
 
KÁVA
PIVO

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.