Chlebíček Store

Veganské bistro se specializací na chlebíčky. Vaše chuťové pohárky budou nadšené a planeta také!

„Jsme veganské bistro a rychlé občerstvení v Libni. Naším hlavním a nejmilejším produktem jsou chlebíčky, které připravujeme výhradně z rostlinných surovin. Že v nich není klasické máslo, uzenina nebo vejce či sýr si ani nevšimnete 😉! Ba naopak! Kromě toho, že Vám naši chlebíčci, jak jim familiárně říkáme, budou chutnat, budete se po jejich konzumaci cítit stále svěží! A planeta bude mít také radost!“

facebook.com/chlebicekstore
www.chlebicekstore.cz

O nás

Provoz našeho unikátního konceptu jsme zahájili v červnu roku 2015. Naším záměrem bylo a je vytvářet svěží, mladý a moderní koncept lokálního bistra, které zpracovává výhradně rostlinné suroviny. Hlavním produktem a vlajkovou lodí celého konceptu jsou veganské chlebíčky. Chlebíčky jsou připravovány v průběhu celého dne, přímo před očima zákazníků.

Svým svěžím a atraktivním vzhledem, ale především svou chutí oslovují naše chlebíčky široké spektrum zákazníků a tak se mezi našimi zákazníky stírají rozdíly mezi vegany a nevegany. Vedle chlebíčků bistro nabízí také polední polévku, kvalitní kávu, čerstvé ovocné a zeleninové šťávy a zdravé drobné sladkosti, jako např. datlové pralinky.

Naším hlavním kritériem a spojovacím prvkem napříč všemi výrobními a prodejními procesy je zaměření se na čerstvost, kvalitu a především na zákazníky. Jsme přesvědčeni, že zejména díky tomu již více než 3 roky úspěšně působíme na trhu a denně odbavíme spousty spokojených zákazníků.

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.